Slot Makineleri Yenileniyor

Slot Makineleri Yenileniyor

Kumar sorunu olan yakın bir arkadaşınız veya akrabanız mı var? Onlara en kolay yolu bilmeyen bir kişiye yardım etmek ister misiniz? Kumar sorunları onların ve muhtemelen sizinkini ciddi biçimde etkiliyor mu? Eski bir kumar bağımlısı olarak size neyin etkili olup neyin olmadığını söyleyeyim.

Her şeyi elinizde tutuyorsanız ve yüzlerce veya binlerce e-postayı inceleyerek günlük olarak aradığınızı buluyorsanız, o zaman e-postanızı ve özel zamanınızı kullanarak kumar oynuyorsunuz demektir. Sizin veya sisteminizin ne düşündüğünü keşfetmesini şansa bırakıyorsunuz. Ve bazen kaybedersin. Müşterilerimin kumar yüzünden defalarca kaybettiklerini gördüm, bunun olmasını önlemek isteyen sizsiniz.

Bir kişi eğlence için kumar oynuyorsa bu iyi bir şey. Ama çok dikkatli olun; ve şu andan itibaren kendinizi fazla kaptırmayın. Kumarı bir eğlence olarak oynadığınız için, “yeterince dolu zaman” elde edecek kadar iyi olduğunuzu düşünmeden önce yalnızca bir veya iki büyük kazanç gerekebilir. Deneme Bonusu Kolayca içine çekilebileceğiniz ve bağımlılık yaratan bir durum bu tür düşünceye uyduğunuz zamandır.

Kumarhane girişlerinin yanındaki makineler, ödemeleriyle karşılaştırıldığında çoğu zaman iyi makineler değildir. İyi slot makineleri, kumarhane müdavimlerinin diğer kumarhane oyunlarını oynamak için kumarhaneyi taşımasına olanak tanıyan girişlere yakın yerler değildir. Kötü slot makineleri blackjack, poker ve canlı krupiyeli rulet gibi masa oyunlarının yakınına yerleştirilebilir. Yani slot makinelerinde kazanma şansınızı artırmak istiyorsanız bu yerlerin yakınında olanlardan kaçının. Kumarhaneler, slot kazananlarının yüksek sesle tezahüratlarının, göreve tam konsantrasyona ihtiyaç duyan blackjack ve poker oyuncularının dikkatini dağıtabileceği göz önüne alındığında, masa oyunlarının yakınına iyi makineler yerleştirmek istemez.

K&B’nin Ferrari 250 kiti şimdiye kadar piyasaya sürülen gerçekten güzel Slot arabalarından biri. İnsanların bu klasik oyuncakları topladığı açıklaması, bunların günümüzün seri üretilen türlerinden ziyade daha iyi hazırlanmış olmalarıdır. Kullanılmayan kitleri satın almaya çalışın ve birinci sınıf bir geçmişe sahipse kiti açmayın. eBay gerçekten nadir bir satın alma olma şansını mahvetmiş olabilir, ancak birkaç yıl içinde değerinin ne olabileceği tartışılıyor.

Kumarın onları kontrol altına almasına ve onları korkunç bir yola sürüklemesine neden olabilecek hiçbir şüphe yoktur. Kumar bağımlıları kötü seçimler yapar ve sonuçlarına katlanırlar. Ancak herkesin kumar bağımlısı olduğu ve bazılarının geçimini sağlamak için bile kumar oynasa da bazılarının heyecan için kumar oynadığı çok açıktır. Tanrımızın gözünde bu tür kumar yanlış mı?

Bu yüzden kumar oynamayı çok ciddiye almayın, kumar oynayıp oynamayacağınıza veya asla oynamayacağınıza yalnızca siz karar verebilirsiniz. En önemlisi buna takılmayın. Yalnızca kaybetmeyi göze alabileceğiniz şeyleri riske atın.

Comments are closed.